راهنمای سایت

راهنمای سایت

راهنمای سایت

راهنمای سایت:

پس از ورود به سایت  www.onlineharaji.com  چنانچه در سایت عضو نشده اید می توانید با مراجعه به گروه بندی کالاهای مختلف از قیمت و تنوع کالاها مطلع گردید و در صورت تمایل به خرید بایستی عضو سایت شوید.

1.     در صورتی که تمایل به عضویت در سایت دارید:

·    گزینه ساخت کاربری جدید را انتخاب نموده و پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده دکمه ثبت فرم را بزنید. ( توجه داشته باشید ثبت نام یک مرحله ای می باشد و به جهت اعتباردهی به کاربران عزیز، فعال سازی حساب شما از طریق ارسال پیامک می باشد.)

·    اگر قبلا در سایت ثبت نام نموده اید با وارد کردن نام کاربری خود که همان آدرس ایمیل شما هنگام ثبت نام می باشد و گذرواژه وارد پروفایل کاربری خود می شوید.

·    اگر گذر واژه خود را فراموش کرده اید، با انتخاب گزینه " کلمه عبور خود را فراموش کرده اید" و وارد کردن آدرس ایمیل خود، کلمه عبور برای شما ارسال می گردد.

 

2.     بعد از ورود به پروفایل کاربری خود، در قسمت مدیریت محصول می توانید به ثبت کالا و یا کالاهای خود بپردازید.

 

·    حالا می توانید کالای خود را ثبت نمایید، ابتدا گروه اصلی مرتبط با محصول خود انتخاب نموده از این نظر که محصول شما نو و یا دسته دوم می باشد سپس گروه فرعی مرتبط با محصول خود را انتخاب می نمایید. در قسمت " قیمت خرید آنی به ریال" قیمت فروش آنی محصول خود را می گذارید که اگر کاربری تمایل داشت محصول شما را بدون شرکت در مزایده خریداری کند باید با این قیمت به خریداری محصول شما بپردازد.

در قسمت تصویر محصول شما می توانید تصویر مورد نظر محصول خود را بارگذاری نمایید.

نام محصول خود را در قسمت نام محصول وارد نموده و قیمت مورد نظر برای شرکت در مزایده را به ریال در قسمت " قیمت پایه محصول به ریال" وارد می نمایید.

در قسمت "مدت مزایده" مدت مزایده برای محصول مورد نظر خود را وارد می نمایید که می تواند یک هفته-دو هفته و یا یک ماه باشد. بعد از اتمام تاریخ مورد نظر مزایده محصول شما تمام شده و بالاترین قیمت پیشنهادی به عنوان برنده مزایده معرفی خواهد شد.

کاربرانی که تمایل دارند انبارداری کالاهایشان توسط شرکت  انجام گیرد گزینه مربوط به انبارداری کالا را انتخاب می نمایند" هزینه انبارداری کالا تا 1 ماه  رایگان می باشد و بعد از آن در صورت عدم فروش کالا طبق جدول پیوست محاسبه می گردد.

در قسمت توضیحات محصول شما می توانید هر توضیحی را که به معرفی بهتر کالای شما کمک می نماید وارد نمایید.

·    در صورتی که می خواهید تعداد عکس های بیشتری برای معرفی بهتر محصول خود وارد نمایید در صفحه مدیریت محصول، گزینه اسلاید شو محصولات را انتخاب می نمایید و تا حداکثر 5 تصویر می توانید برای محصول خود را بارگذاری کنید.

 

3.   برای شرکت در مزایده محصولات دیگر کاربران شما می توانید کالای مورد نظر کلیک کرده و وارد صفحه کالای مورد نظر شده و پیشنهاد قیمت خود را برای کالای مورد نظر بدهید.

·    توجه داشته باشید که قیمت پیشنهادی شما نباید کمتر از قیمت شرکت در مزایده محصول مورد نظر باشد .

·    پس از اتمام تاریخ مزایده بالاترین قیمت پیشنهادی برنده مزایده خواهد بود. و در صورتی که شما برنده مزایده نباشید این هزینه به حساب شما باز می گردد.

و پس از اتمام مزایده کالا از آدرس فروشنده دریافت و به آدرس خریدار تحویل می گردد و در صورت عدم دریافت خریدار کالا به فروشنده عودت می گردد.

تبصره : در صورتی که مزایده دارای یک پیشنهاد قیمت باشد زمان پایان مزایده بصورت خودکار یک هفته تمدید می گردد.

 

خدمات آنلاین حراجی

رایگان آگهی ثبت کنید

شما می توانید از طریق لینک ثبت آگهی، گزینه ثبت آگهی رایگان را انتخاب نموده و آگهی خود را رایگان ثبت نمایید. (در آنلاین حراجی شما می توانید به هر تعداد که بخواهید آگهی رایگان ثبت نمایید.)

 

 

 

کالاهای 29000 تومانی

در این قسمت انواع کالا با تنوع بسیار با قیمت فقط 29000  تومان عرضه می شود.

همچنین اگر خودتان هم کالایی برای عرضه با این قیمت دارید میتوانید با انتخاب گزینه  "ثبت محصول"  و سپس  "ثبت کالای 29000 تومانی"  وارد صفخه مربوطه شده و با تکمیل اطلاعات خواسته شده کالا یا محصولات خود را با قیمت 29000 تومان ثبت کنید.

 

 

تهاتر چیست ؟


در عصر حاضرتغییرات در نرخ تورم و نوسانات بازارهای مالی باعث گردیده است که تبادل پول و کالا به ضرر هر دو سمت معامله یعنی خریدار و فروشنده گردد. لذا می توان به جای جابه جایی پول با کالا از جا به جایی کالا با کالا استفاده نمود. بدین روش هر دو سوی معامله کالای مورد نظر خود را بدست  آورده و درگیر تغییرات موجود در نرخ های برابری نمیگردد.

مبادله کالا به کالا (پایاپای) یک نوع روش معامله است که در آن کالاها یا خدمات به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای با کالا یا خدمات دیگر مبادله می شود. به عنوان مثال هیچ پولی دریافت نمی شود.

این نوع مبادله یک حالت دو جانبه دارد البته احتمال سه جانبه بودن و چند جانبه بودن آن نیز وجود دارد.

در سالهای اخیراستفاده از سیستم تهاتر نوین در کشورهای پیشرفته به امری کاربردی تبدیل گشته که روزبه روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند. محبوبیت تهاتر در گروی درک کسب و کارها و مشتریان از توانایی تهاتر است. چنانچه در برخی از کشورها بسیار مهجور و در برخی دیگر پررونق است.

در آمریکا 500.000 کسب و کار به طور فعال از معاملات سازماندهی شده به عنوان مکمل معاملات نقدی خود استفاده می کنند. با عضو شدن در بازارهای تهاتری شرکت ها می توانند خرید کالاها و خدمات مورد نیاز خود را از طریق فروش محصولات و خدمات مازاد خود تامین کنند.

بدین منظور بازاری طراحی کرده ایم که علاوه بر صاحبان اصناف و مشاغل ( ارائه کنندگان خدمات و محصولات)، مصرف کنندگان را نیز شامل می شود.

 

منظور از تهاتر نوين چيست؟

مدتی است مدل بازار تهاتري نوين در ايران طراحي و راه اندازي شده است.

 در این راستا گروه بزرگ آنلاین حراجی نیز ، شركتها،موسسات و افرادي را كه در كليه زمينه هاي اقتصادي (توليد، صنعتي،خدمات،ساختماني،بازرگاني، كشاورزي و حتي انرژي) فعاليت ميكنند گرد هم آورده است.اين شركتها و افراد كه اعضاي بازار تهاتر  گروه آنلاین حراجی ناميده ميشوند،نيازهاي كالايي و خدماتي و حتي ملكي خود را بصورت پاياپاي (تهاتري) و بدون استفاده از پول، معامله ميكنند. 

به عنوان مثال، يك شركت ساختماني تيرآهن يا ميل گرد مورد نياز خودرا در ازاي واگذاري آپارتمان به فروشنده تيرآهن دريافت ميكند. اما ميدانيم كه اين قضيه هميشه صادق نيست چرا كه ممكن است در معامله فرضي مذكور، فروشنده تيرآهن نيازي به دريافت آپارتمان نداشته باشد. 

 

چگونه به عضويت بازار تهاتر درآيم؟

اين سئوالي است كه همواره از سوي متقاضيان عضويت مطرح مي شود. مسير ورود به بازار تهاترابسيار آسان است. اگر در هر نقطه اي از كشور پهناور ايران سكونت داريد ميتوانيد براحتي وارد سايت آنلاین حراجی شده ،پس از مطالعه و تائيد آن فرم ثبت درخواست عضويت را مشاهده خواهيد كرد كه پس از تكميل آن و ثبت نام بصورت الكترونيكي انجام ميگردد.

آيا عضويت در بازار تهاتر هزينه اي دارد؟

خير ، عضويت در بازار تهاتر «لاین حراجی  هيچگونه هزينه اي در بر ندارد

 

مزاياي عضويت در بازار تهاتري آنلاین حراجی چيست؟

تشكيل بازار تهاتري نوين از طريق ايجاد ارتباط مستقيم بين خريداران و فروشندگان و دريك بازار شبكه اي و مبتني بر تكنولوژي اطلاعات، باعث كاهش هزينه مبادله و در نتيجه افزايش تقاضا و متعاقبا افزايش ظرفيت توليد مي گردد.

لذا تشكيل اين بازار مي تواند مورد علاقه بسياري از توليد كنندگان كه ظرفيت توليد اضافي دارند و بسياري از خريداران كه با محدوديت نقدينگي مواجه هستند، و دولت كه همواره به دنبال اجراي سياستهايي است كه اقتصاد ملي را از ورطه ركود نجات دهند، باشد.

 

·         امكان افزايش ظرفيت فروش

·         دسترسي به بازارهاي جديد

·         فعاليت در يك شبكه بازار رقابتي

·         استفاده از ظرفيت توليد اضافي 

·         كمك به ارتقاي كيفيت كالاها و خدمات عرضه شده

·         كمك به كاهش قيمتها

·         امكان فعاليت در دوران ركود اقتصادي

·         امكان تبديل محصول به مواد اوليه بدون نياز به نقدينگي 

·         امكان ورود كالاها و خدمات انبار شده در چرخه اقتصادي

·         تقويت كيفيت استانداردهاي كالاها و خدمات عرضه شده تجارت مستمر و پايدار

·         تامين بخشي از تقاضا براي كالاها و خدمات مورد نياز بدون پرداخت وجه نقد

·         امكان استفاده از تخفيف مناسب

·         امكان انجام فعاليت بورس و به كارگيري سرمايه مازاد در اين مسير

·         كاهش هزينه معاملات

·         شفاف سازي جريان معاملات رايج

·         تقويت پايه هاي اقتصاد از طريق گسترش فرهنگ پرداخت ماليات

 

شما نیز اگر نیاز به کالایی دارید و وجه نقد جهت خرید ندارید ، پیشنهادات تهاتری خود را در سایت آنلاین حراجی ثبت نمایید .

 

 

 

 

 

کسب درآمد از طریق خرید و فروش کالا در آنلاین حراجی

فروش كالا و خدمات در اشكال مدرن آن با كم كردن هزينه ها و گستردگي بيشتر توانسته به سرعت ، جاي فروش سنتي را بگيرد . در صنعت تجارت، یکی از مهمترین روش های کسب و کار، استفاده از شیوه های نوین خرید و فروش اینترنتی است. اینترنت با ایجاد گسترده ترین بازار هدف، بستر مناسبی است تا کالای خود را به مخاطبان معرفی کرده و براحتی اقدام به فروش آن نمایید.فروشگاه‌هاي اينترنتي به روش‌هاي گوناگون توانسته‌اند سهم بسيار زيادي را از تراكنش‌هاي مالي جهان را از آن خود كنند. امروزه خريد اينترنتي تنها سرگرمي نيست و يك ضرورت محسوب مي‌شود.

در این همین راستا آنلاین حراجی با سرعت فزاینده ای در حال رشد می باشد. از سویی دیگر مخاطبان نیز با جستجویی ساده می توانند، با مشاهده موارد گوناگون از کالای درخواستی، بهترین را از نظر کیفیت و قیمت تهیه کنند.

 

اگر از کسانی هستید که یک انباری پر از لوازم جورواجور و به قول معروف، خرت و پرت دارید، بسیار خوشحال خواهید شد اگر کسی پیدا شود و وسایلی که نیاز ندارید را از شما بخرد، اینطور نیست؟

خب، اینکار در دنیای مجازی به راحتی امکان پذیر است. البته اگر وسایل موردنظر به دردبخور ، سالم و با قیمت مناسبی عرضه شود، زودتر می‌توانید آنها را بفروشید.

 

فروش وسایل دست دوم  : اول اینکه آنها را به پول تبدیل می‌کنید و دوم اینکه به انباری خانه‌تان سروسامان می‌دهید.

 

در دنیای امروز مردم ، گشت و گذار اینترنت و فضای مجازی را به گشت و گذار در پاساژها و مراکز تجاری ترجیح می دهند .

فروش وسایل نو  : شما با ورود به دنیای عظیم خرید و فروش می توانید تبدیل به یک بازرگان حرفه ای شوید.

بله, این دیگر یک راز نیست…

خرید و فروش اینترنتی که تا چند سال پیش نوپا و برای اقشار مختلف جدید و شک برانگیز بود, به مرور در سال های اخیر با استقبال خارق العاده ای مواجه شده است.

و دقیقا این یک موقعیت طلایی را برای کسب درآمد شما در آنلاین حراجی ایجاد می کند…

 

چه شما ساکن تهران هستید و چه شهر یا حتی روستایی دیگر, نکته ای که تجارت اینترنتی را برایتان آسان می کند این است که هیچ مرز یا محدوده ای برای فروشگاه شما جود ندارد.

تصور کنید که اگر به سبک قدیمی قصد فروش کالایی را داشتید, لازم بود حتما بوتیک یا مغازه ای را در قسمت پرترددی در شهر اجاره کنید. دیگر خودتان هم می دانید که هزینه های سرقفلی و اجاره ملک تجاری (آن هم در یک منطقه اصلی شهر) چقدر سرسام آور است!

 

اما حالا با کمک آنلاین حراجی  خود می توانید بدون هیچ هزینه اجاره ای, تمام کالای دلخواه تان را به سراسر کشور یا حتی جهان بفروشد.

 

 

علاوه بر این سیستم پیشرفته ، سایتتان به جای فروشنده عمل می کند, یعنی دیگر لازم نیست کسی را استخدام کنید که صبح تا شب در مغازه تان بایستد. سایت شما به صورت خودکار تمامی اطلاعات لازم را به مشتریان تان می دهد و حتی پول پرداختی آنها را از طریق درگاه بانکی کارتهای عضو شتاب دریافت نمایید .

 

تنها کاری که لازم است شما انجام دهید, افزودن محصولات پرطرفدار به حساب کاربریتان است و سپس بقیه کار را به دست خودش بسپارید.

آیا این نسبت به روش قدیمی فوق العاده آسان و به صرفه نیست؟

اما مهم ترین و جذاب ترین قسمت خرید و فروش شما ، درآمدیست اکه از طرف سایت از بابت خرید و فروش شما ، به صورت ماهانه به شما پرداخت میگردد .

در حقیقت شما با انجام تعداد مشخصی خرید و فروش از فروشگاه مجازی خود از سایت حقوق دریافت می کنید !!!!

این پیشنهاد شگفت آوریست که تنها در آنلاین حراجی امکان پذیر است .

در جدول زیر ، جزئیات تعداد فروش و پرداختی مشخص شده :

 

پرداختی ثابت در ماه

تعداد خرید یا فروش در روز

1    میلیون

5        خرید یا فروش

3    میلیون

18      خرید یا فروش

5    میلیون

30      خرید یا فروش

7    میلیون

40      خرید یا فروش

10  میلیون

55      خرید یا فروش

 

نکات قابل توجه :

قرار دادهای کار بصورت 6ماهه منعقد می گردد .

میانگین مبالغ در هر خرید و فروش بایستی 70.000 تومان باشد .

حمل ونقل کالا

انبار داری رایگان

 

 

 

 

    ارتباط با ما:

شما می توانید سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را در فرم های مربوطه در قسمت ارتباط با ما در میان بگذارید. در این قسمت مشخصات و اطلاعات تماس خود را به درستی وارد نمایید تا در صورت لزوم کارشناسان ما با شما تماس حاصل کنند.

شما  می توانید در صورت نیاز به مشاوره , در ساعات اداری با شماره های وارد شده درقسمت تماس با ما، تماس حاصل فرمایید و یا بصورت آنلاین با کارشناسان ما گفتگو نمایید.