اطلاعات

پیام آت کارت

      کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی پایگاه آت کارت لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است را از طریق ایمیل aattcard@gmail.com  برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد

اخبار

اختصاص وام / بدون ضامن - بدون بهره

مطمئنا اگر دقت کرده باشید  دور و بر همه ما پر است از کالاهای نو و دسته دومی که  خیلی  بکارمان  نمی آیند  ؛    نه از آنها استفاده       می کنیم  و نه دلمان می آید آنها را دور بریزیم . تنها در گوشه ای از کمد یا انباری خانه هایمان  جا گرفته و در حال خاک خوردنند .  در حالی که  ممکن است فرد دیگری حتی در شهری به غیر از شهر خودمان به آن کالا احتیاج داشته باشد و حتی حاضر باشد بابت خرید آن هزینه پرداخت کند  .  حال اگر  شما  از آن اطلاع داشته باشید  نتها می توانید کسب درآمد انجام دهید ، بلکه می توانید کالای مورد نیاز خود را با کمترین هزینه تهیه نمایید ....

پیشنهادی که نمی توان رد کرد

پیشنهاد ویژه ما به شما بصورت هفتگی ، پرفروش ترین اجناس روز بازار با قیمتی باور نکردنیست .

با ما همراه باشید .

 

بدون قرعه کشی ، روزانه هدیه بگیرید

از این پس شما میتوانید روزانه با مراجعه به سایت آنلاین حراجی ، بخت خود را آزمایش کنید ....

بدون قرعه کشی جایزه بگیرید

به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان ، بمدت 1ماه با انجام هر خرید و فروش از سایت آنلاین حراجی ، با هر قیمتی ، یک عینک آفتابی هدیه بگیرید .

با ما همراه باشید .

حرفه ای دیده شوید

ما در آنلاین حراجی تلاش میکنیم با ایجاد خدمات نو و جدید ، زمینه دیده شدن محصول و کسب و کار شما را در سراسر ایران به  صورت حرفه ای فراهم آوریم .

در این راستا شما میتوانید حتی به صورت رایگان ، پس از ثبت محصول خود در قسمت آگهی رایگان ؛ 20 ثانیه پیام صوتی به صورت رایگان ، جهت معرفی بهتر خدمات خود ، ثبت نمایید .

با ما همراه باشی .

 

هرچه خواستید ، تنها 29 هزار تومان

هرچه خواستید ، تنها 29 هزار تومان...

هدیه آنلاین حراجی بدون قرعه کشی به شما

تمامی مشترکانی که تا انتهای خرداد ماه شرایط خواسته شده را انجام دهند ، بدون قرعه کشی یک تلفن همراه هدیه می گیرند .

تمامی شرایط در عکس خبر ذکر شده است .